הסיפור שלנו

חברת NadlanOne עוסקת בבניית כלים פשוטים ונוחים לניהול משרד תיווך. החברה עוסקת בצורה שוטפת בשיפור, שדרוג, הוספת כלים חדשים ועדכונים על מנת לספק מוצר חדשני, פשוט ויעיל עבור מתווכים המעוניינים להרחיב את הפעילות העסקית שלהם. 

אנחנו מאמינים בחדשנות באמצעות טכנולוגיה. על ידי שימוש בטכנולוגיות חדשניות אנחנו מביאים את המוצר הטוב ביותר והנוח ביותר שיעבוד עבורכם. הטכנולוגיה והחדשנות מאחורי המוצרים שלנו מאפשרים לספק את המוצר והכלים הטובים ביותר בעלויות נמוכות וכתוצאה מכך לחסוך אלפי שקלים בשנה עבור הלקוחות שלנו. 

חברת NadlanOne מפתחת משנת 1997 תוכנות למתווכים. עם נסיון עשיר בתחום והיכרות מעמיקה עם עולם התיווך זוהי ללא ספק המערכת שתצעיד את העסק שלך קדימה. 

צוות  NadlanOne

האנשים שמאחורי המוצרים שלנו הם מקצוענים כל אחד בתחומו. ע"י הרכבת צוות איכותי אנו יכולים לתת הרבה יותר בפחות. אין אצלינו סוכנים ומנהלי אזור. אין בירוקרטיה מיותרת שעולה אלפי שקלים. הלקוחות שלנו עובדים ישירות עם צוות התמיכה והמכירות שלנו.

היתרון של מבנה זה הוא חיסכון ניכר בפערי תיווך אשר מגולגל ישירות למחיר תחרותי ללקוח. יתרון נוסף הוא מתן שירות מיידי לכל פניה ומענה מהיר ואיכותי של אנשי מקצוע.